Současnost:

Tělovýchovná jednota PARAMO PARDUBICE  funguje již 107 let a má aktuálně 242 členů registrovaných u České unie sportu. Skládá se z oddílu kopané a volejbalu. Oddíl kopané má 231 členů a z toho je 182 členů registrovaných u Fotbalové asociace České republiky. Oddíl volejbalu má 11 členů.

Oddíl kopané má přihlášeno pro sezónu 2018/2019 celkem 6 pravidelných soutěží, a to tým MUŽI, DOROST, Starší žáci, Mladší žáci, Starší přípravka a Mladší přípravka.

Mimo soutěže fungují ještě 2 týmy. Stará garda a MINI přípravka nejmenších fotbalových nadějí.

Oddíl vychovává k fotbalu na 142 dětí do 18 let. Což je nejvíce na okrese, hned po krajské fotbalové akademii FK Pardubice.

Historie:

Klub byl založen roku 1911.

Prozatím se tu budou objevovat útržky z historie klubu, jak se je bude dařit shromažďovat.

Střípky z historie TJ PARAMO PARDUBICE ke stažení zde Stripky_historie.pdf

Znak:

První náčrtek současného klubového znaku, byl inspirován znakem brazilského SANTOS FC.

Odznáček k 70. výročí (1911-1981)