PASTVINY 2017

PASTVINY 2016

PASTVINY 2015

https://dedababi.rajce.idnes.cz/Pastviny_soustredeni_2015_1.cast_A/

https://dedababi.rajce.idnes.cz/Pastviny_soustredeni_2015_1.cast_B/

https://dedababi.rajce.idnes.cz/Pastviny_soustredeni_2015_2.cast_A/

https://dedababi.rajce.idnes.cz/Pastviny_soustredeni_2015_2.cast_B/

https://dedababi.rajce.idnes.cz/Pastviny_soustredeni_2015_3.cast/

PASTVINY 2014

https://dedababi.rajce.idnes.cz/Soustredeni_jaro_2014_Pastviny_I._cast/

https://dedababi.rajce.idnes.cz/Pastviny_2014_II._cast/

https://dedababi.rajce.idnes.cz/Pastviny_2014_III._cast/

PASTVINY 2013

https://dedababi.rajce.idnes.cz/Soustredeni_Pastviny_2013/

https://dedababi.rajce.idnes.cz/soustredeni_pastviny2013/

https://dedababi.rajce.idnes.cz/soustredeni_pastviny_2013_2/

https://dedababi.rajce.idnes.cz/soustredeni_pastviny_2013_3/

PASTVINY 2012

Ve dnech 13. – 15.4.2012 jsme pořádali již třetí ročník soustředění Paramojunior Pastviny 2012. Jako již tradičně počasí nepřálo sportování pod širým nebem, již po příjezdu jsme se shodli, že budeme rádi za pár chvil během celého víkendu, které strávíme venku. Páteční večer proběhl v duchu ubytování, prozkoumání a seznamování. Děti prakticky nezaregistrovali pokročilou večerní dobu a proto byla vyhlášena večerka na 21:55. Ač tomu většina rodičů nechtěla věřit ve 21:35 nebylo po dětech ani památky.

Sobotní ráno bylo poněkud přívětivější co se týká počasí, ale klukům se stejně na rozcvičku a na zhruba dvou kilometrový běh přerušovaný tréninkem rychlosti a krátkodobého běhu do svahu ve dvojicích, stejně nechtělo. Po asi hodinu trvající běžecké části byla pauza na občersvení a regeneraci, po které následovala devadesáti minutová tréninková jednotka. Na této části se podíleli všichni trenéři, kteří se akce zůčastnili.Na začátek všechny společně čekalo celkové protažení, roztažení svalů a prohřátí organismu. Pak jsme celou skupinu rozdělili na mladší a starší a v těchto skupinách probíhal trénink i v odpoledních hodinách. Upřímně musím přiznat, že jsem vůbec nečekal takovou výdrž a fyzickou odolnost všech kluků. Po obědě byla pauza do půl druhé a následovala třetí tréninková jednotka dost podobná té druhé, při níž byla hlavní náplní zpracování balonu a přihrávka do nohy. Samozřejmě nebyla opomenuta ani hra hlavou a zpracování dalšími částmi těla. Sobotní trénink byl zakončen během na delší vzdálenost proloženou během na rychlost do strmého kopce. Tuto disciplínu jsme okořenili soutěží na čas a osobně mě nepřekvapilo vítězství Martina Váni, jenž v poslední době překonává sám sebe. Sobotní večer byl stejně jako páteční hodně rozverný, dětí byly plné chodby, ale v deset opět ticho.

Neděle  začala stejně jako sobota. Kombinace běhu na výdrž a také na výbušnost. Bohužel pak začalo pršet a tím trénování skončilo a jen jsme čekali na oběd. Po obědě sbalit a domů.

Z mého pohledu byl tento ročník nejvydařenější a to jak kvalitou ubytování tak počtem dětí i rodičů. Ještě v sobotu se objevili hlasy pro organizaci podzimního soustředění, tuto myšlenku jsme vzali na vědomí a po prázdninách se poradíme a dáme vědět všem rodičům zda budou mít zájem  o účast  spolu s dětmi této společné akci.

http://zdimal.rajce.idnes.cz/PARAMO_JUNIOR_JARNI_SOUSTREDENI_PASTVINY_2012

PASTVINY 2011

http://dedababi.rajce.idnes.cz/soustredeni_2011/

PASTVINY 2010

První ročník jarního soustředění.

Podle našeho názoru jsme si tyto dny plné sportu a zábavy užili a doufám že příští ročník bude za účasti většího počtu hráčů a jejich rodičů. Po celou dobu pobytu probíhali turnaje a soutěže v různých disciplínách a to turnaj ve stolním tenise, ten vyhrála dvojice Ondřej Smetana, Tomáš Váňa, dále turnaj ve stolním fotbale ten vyhrála dvojice Honza Freiberk, Jirka Dudík a to s plným ziskem bodů. Soutěž v jízdě na rotopedu na jeden kilometr s pevným startem byl napínavý až do poslední chvíle a výkony , které jsme viděli byli hodny obdivu. Ale to proč jsme tento aktivní víkend uspořádali se odehrávalo venku na hřišti a na silnici na hráz. Sobotní ráno jsme zahájili rozcvičkou a během na hráz , tento běh byl cca pět kilometrů a všichni kdo se ho zúčastnili, včetně malé Andrejky Flosové si zaslouží potlesk. na venkovním hřišti jsme se věnovali hlavně fotbalu, ale občas byli vidět i basketbalové souboje na ostří nože. Závěrem musím napsat, že se toto soustředění, aspoň z našeho pohledu povedl  a těším se na další ročníky, a to i třeba letos na podzim.